Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

MUŽI "B"

       Soupiska B TÝM
   
1 Baran Pavel
2 Stuchlík Roman
3 Baran Jiří
4 Papřok Radek
5 Rečka Jiří 
6 Figura Vojtěch
7 Kendzior Tomáš
8 Bayer Adam
9 Knodl Jan
10 Babiš Lukáš
11 Pánek Jan
12 Kaňok Michal
13 Sojka Jiři
14 Zícha Kamil
15 Laštovička Jan
16 Damek Dan
17 Hovora René
18  
19  
20  

 

JARO 2010/2011

18.6.2011

PRŽNO - DOBRÁ B    4:0 (4:0)


12.6.2011

TJ SOKOL DOBRÁ B - JANOVICE B 3:6 (3:2)

Jako vždy při domácích zápasech tedy v neděli v 10:45 přivítali naši hráči vedoucí tým tabulky Janovice B. Poslední měření sil na podzim skončilo jasnou výhrou Janovic 6:1. Do tohoto utkání jsme nastoupili posilněni o dva hráče A týmu konkrétně o Bednárka a Šmahaje.  Takže sestava vypadala následovně :

Novák – Babiš, Myšinský, Bayer, Šmahaj ( 52. min Dužík ) – Rečka, Papřok R., Bednárek ( 46.min Malchárek ), Knodl ( 75. min Gryžboň K.) – Sojka, Pánek.

V prvním poločase se hrál technický, kombinační fotbal a nechyběly mu ani góly. Na ten první nečekali domácí fanoušci moc dlouho. Už v 7.minutě se uvolnil ve středu hřiště Bednárek a krásnou střelou z 25 metrů nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci  1-0. Po té hosté převzali iniciativu, ale dlouho naráželi na domácí defenzivu. Tu, ale překonali hned ze své první šance. To když ve 25.minutě využili přesné přihrávky za obranu a samostatný únik ze strany proměnili 1-1. A za chvilku bylo ještě hůř, když domácí stoper chtěl udělat kličku, kterou mu ale hostující hráč vystihl a tváří tvář domácí brankáři nezaváhal 32.minuta 1-2. Naštěstí se z toho naši borci oklepali celkem rychle. Ve 35.minutě agilně hrající Bednárek vyslal krásnou kolmici na nabíhajícího Šmahaje a ten nedal brankáři žádnou šanci 2-2. No a za 2 minutky už Dobrá opět vedla. Rečka ve středu hřiště prokličkoval mezi 3 hráči a pak krásně do 16-cky vyslal Bednárka, který svůj skvělý výkon korunoval druhým gólem  3-2. Na konci poločasu ještě mohl Šmahaj ještě zvýšit, ale po skvělém přímém kopu Rečky mu chyběly centimetry. Takže první poločas vyhrála Dobrá 3-2.

Do druhého dějství vstoupili naši borci zcela nekoncentrovaně. A hned ve 47. minutě za to pykali. Když je třeba říct že tento gól si hlavní rozhodčí Somr za rámeček určitě nedá. To když uznal gól, který byl vstřelen v přerušené hře, když zapískal ofside, který hned vzápětí pomezní rozhodčí vzal zpět. Ale hostující hráč akci dokončil a dál gól 3-3. Špatnou první patnáctiminutovku korunovali hosté ještě dalšími dvěma góly. První v 50.minutě nebyli Doberšťí schopni odkopnout balón ze svoji 16-cky a hostující hráč třetí opakovanou střelou nedal brankáři Novákovi žádnou šanci 3-4. A v 55.minutě bylo vymalováno, když další balón za obranu Janovice využili ke vstřelení 5 branky 3-5.  Po tomto gólu začali Janovice držet míč na svých kopačkách a přihrávali si většinou na svoji půlce. Většinou už potom hrozili jenom z dlouhých nákopů za obranu. Ale i Dobrá uměla zahrotit. Poprvé to zkoušel z přímého kopu Myšinský. Jeho technickou střelu, ale hostující brankář vyrazil na roh. Další šanci měl Pánek, kdy po centru Malchárka jeho hlavičku vyrazil gólman na brankové čáře. A když se Dobré nepodařilo snížit udeřilo na druhé straně. Po zbytečné ztrátě uprostřed hřiště a následném centru zcela osamocený hostující útočník překonal brankáře Nováka 3-6 v 76.minutě.  Zbytek utkání se už dohrál v poklidu.

Tak naši hráči prohráli 3-6, hlavně díky druhému poločasu, který se jim nepovedl. V první půlce ale Dobrá předváděla výborný fotbal a byla Janovicím víc než vyrovnaným týmem. Škoda druhého poločasu…..

V poslední kole tohoto ročníku zavítá Dobrá B na půdu Pržna, kde bude chtít určitě získat 3 body a rozloučit se sezonou vítězstvím.


5.6.2011 hřiště Milíkov:

MILÍKOV - TJ SOKOL DOBRÁ B     4:1 (1:0)

Sestava Dobré : Kisza – Babiš, Holomek ( 44. min Gryžboň J. ), Myšinský, Bayer – Rečka, Papřok R., Palarčík, Platoš – Pánek, Baran P. ( 46.min Gryžboň K. )

Lavička : Gryžboň Kuba a Gryžboň Jan.

V nedělním odpoledne čekal na naše borce tým Milíkova. Oba dva týmy si chtěli připsat do tabulky 3 body. Lépe začali ale domácí, když hned v úvodu utkání překonali hostujícího gólmana střelou ze střední vzdálenosti 1-0.  Po tomto gólu začal trávník zkrápět vydatný déšť a na hřišti se začalo spíš bojovat než hrát fotbal. Do konce první půle ještě byla šance na každé straně, tu větší měli doberští, ale Platoš po akci Rečky z 10 metrů vysoko přestřelil. A těsně před půli se zranil Holomek a na jeho místo musel nastoupit Gryžboň J.

Do druhé půle nastoupili naši hráči z cílem zvrátit stav na svoji stranu a to se jim dařilo. 15 minut se hrálo pouze na polovině Milíkova a domácí se bránili pouze za cenu odkopů. Dobrá se dočkala vyrovnání po individuální akci Platoše, který přes 3 protihráče vnikl do pokutového území a přesným centrem našel Rečku pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku 1-1. Jenomže Dobrá se z vyrovnání neradovala dlouho. Za 2 minutky střela domácího útočníka se otřela o jednoho z našich obránců a brankář Kisza neměl nárok 2-1. Po tomto gólu se Dobrá snažila s výsledkem ještě něco udělat, ale pouze na pár rohů a střel z dálky si žádnou větší šanci nevytvořila. Ba naopak v obraně udělala dvě obrovské chyby, které domácí potrestali a nakonec vyhráli 4-1.

V dalším utkání přivítají Doberští na vlastním hřišti vedoucí tým tabulky Janovice B. Proti tomuto soupeři se určitě budou chtít vytáhnout a zvítězit. Tak je přijďte podpořit. Utkáni se hraje v neděli 12.6. v 10:45 hod.


29.5.2011 hriště Sparta

                        TJ SOKOL DOBRÁ B - VOJKOVICE        3:1 (2:0)

Sestava Dobré: Kisza - Baran J., Myšinský, Kendzior, Babiš - Palarčík, Rečka, Papřok R., Knodl - Pánek, Sváda

Lavička: Dužík, Šmahaj, Gryžboň K.

V nedělním slunečném dopoledne nastoupili naši hráči proti druhému druhému týmu tabulky Vojkovicím.  S tímto soupeřem chtěli naši borci zvítězit a navázat na 3 body ze čtvrteční dohrávky.

V úvodu utkání se oba soupeři oťukávali a zjišťovali co a jak. Postupem času ale Dobrá přidala a začala si vytvářet územní převahu. Z toho však dlouho nic neplynulo až ve 27. minutě, kdy Palarčík zatáhl po straně balón do šestnácky, po té ho přihrál pod sebe a tam se střelou z první trefil neomylně R.Papřok 1-0. Po této brance domácí hráči ještě více ožili a začali tlačit ještě víc na obranu hostů. A díky tomu přidali také druhý gól. To kdy po míč zatáhl po straně " Knedlík " a nádherným centrem našel v pokutové území  osamoceného Myšinského, a ten neomylně hlavou zavěsil 2-0. Tímto stavem taky skončil první poločas.

Do druhé půlky nastoupili domácí borci s odhodláním přidat ještě nějakou tu branku. Ale i přes územní převahu a střely z dálky se jim to dlouho nic nedařilo. A tak i hosté se dostávali do šancí, které však doberská obrana v pohodě zachytávala a když ne tak ji podržel domácí gólman Kisza, který svůj tým podržel hlavně při střelách Šlapky. Ale bohužel při jednom z průniku hostů fauloval v pokutovém území Kendzior a kopala se penalta. Kterou s přehledem proměnil nejlepší střelec OS F.Šlapka 2-1. Po tomto gólu začali hosté ještě víc dotírat na doberskou obranu, ale naši hráči zachovali chladnou hlavu a odpověděli nejlepším možným způsobem. To když v 75.minutě  Palarčík vnikl do pokutového území a hostující hráč ho nešikovně fauloval a kopala se penalta. Tu s naprostým přehledem proměnil L.Svada 3-1. V závěru utkání se už nic vážného nestalo a tak Dobrá získala zasloužené 3 body.

A musíme podotknout že Dobrá předvedla nejlepší jarní výkon a druhý tým tabulky aspirující na postup do OP jednoznačně přehrála. A domácí fanoušci odcházeli na oběd s dobrou náladou.

V dalším kole pojedou naši borci získat 3 body na půdu Milíkova.


26.5.2011 hřiště Sparta         

TJ SOKOL DOBRÁ B - TJ SOKOL FRYČOVICE B     2:1 (0:0)

Sestava Dobré: Kisza P. - Janíček (30.min Damek D.), Kendzior, Myšinský, Baran J. - Horáček (70.min Palarčík), Rečka,                          Papřok R., Dužík -  Pánek (88.min Gryžboň K.), Šmahaj D.                             - trenér Baran Pavel

Branky Dobré: Dužík, Šmahaj

Ve čtvrtek se na doberském výborně připraveném trávniku představili fotbalisté Fryčovic B, kteří se utkali v dohrávce okresní soutěže s místní Dobrou B. V prvním poločase bylo vidět na obou stranách hodně nepřesnosti, ale také řada ofenzivních akcích. Na obou týmech bylo vidět, že chcou urvat všechny tři body. Změna skóre přišla až v druhém poločase (cca 65.min), kdy po krásné akci po ose Šmahaj - Pánek - Dužík se posledně jmenovaný přesnou křižnou střelou trefil do černého -1:0. Neuběhlo ani 5.minut a hosté vyrovnali kdy po centru ze strany se osamocený hráč na malém vápně nemýlil -1:1. Další změnu skóre přinesla cca 78.minuta a to když střídající Palarčík zahrával rohový kop a na přední tyči našel osamoceného Šmahaje, který se nemýlil -2:1. V poslední minutě utkání měli domácí štestí kdy po odkopu obrany a bloku hostujícího útočníka skončil míč na břevně.


8.5.2011                 Dobrá B - Bukovec                             2:2

30.4.2011               Smilovice B - Dobrá B                      4:2

24.4.2011               Staříč B - Dobrá B                            0:2

17.4.2011               Oldřichovice B - Dobrá B                 5:2


10.4.2011 hřiště Nižní Lhoty:

                          TJ SOKOL DOBRÁ "B"      -      ŘEPIŠTĚ "B"     1:0 (1:0)

Sestava Dobré: Novák M. - Babiš. L, Myšinský M., Bayer A.,Baran J., - Horáček T., Platoš P., Rečka J., Sojka - Pánek J., Damek D.,

Lavička: Nikl R., Gryžboň K., Kaňok M., Sváda Luboš

Z důvodu úprav na hřišti v Dobré se utkání hrálo v "azylu" v Nižních Lhotách. Do zápasu nemohli zasáhnout dva červeňáčci Holomek a Papřok R., ale i přesto měl trenér Baran k dispozici kvalitní kádr. První poločas byl velice vyrovnaný až do 40.min kde viděl hostující brankář za ruku před šestnácktou červenou kartu. Z následného přímého kopu po přistrčení Pánka otevřel skóre Dan Damek. Do druhého poločasu se nezapojil Rečka s Damkem, kteří obdrželi nominaci do A-týmu. V prvních 10.min druhého poločasu mohl Pánek rozhodnout, ale bohužel ten den mu nebylo přáno dát gól, spálil snad i nemožné. Oslabené Řepiště i v deseti byli Dobré rovnoceným soupeřem. Vytvořili si nějake střelecké pokusy, které ovšem pochytal jistý Novák. Závěr utkání opět patřil Dobré, která si i díky čerstvého Nikla vytvořila dvě 100% brankové přiležitosti, ale bohužel nebyly proměněny a tak zápas skončil hubeným, ale zaslouženým vítězstvím Dobré.


6.4.2011 OD 17H NA SPARTĚ - DOHRÁVKA

                             TJ SOKOL DOBRÁ "B"    -    PASKOV  2:1 (1:0)

Sestava Dobré: Vitásek - Babiš, Myšinský, Holomek, Damek - Papřok radek, Rečka, Kováč, Horáček - Dužík, Pánek

Střídali: Papřok I., Gryžboň K., Hovora

Branky: Pánek, Hovora

Červené karty: Holomek, Papřok Radek


                                SK NOŠOVICE - LHOTY    -    TJ SOKOL DOBRÁ "B"  2:2 (1:1)                    Branky Dobré: Rečka,PapřokR.                                                                                  Sestava Dobré: Novák M. - Damek D., Kendzior T., Myšinský M., Baran J., - Hovora R.(55.min Papřok R.),                                        Babiš L., Platoš P.  (70.min Papřok I.) Rečka J., Černý L. (78.min Gryžboň K.) - Pánek J.


TOPlist

aktualizováno: 26.03.2013 13:40:05